Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Planowane wyłączenia

Kontakt z MODR - Jerzy Grabowski

plakat

Rekrutacja do projektu współfinansowanego z FES „Obierz kierunek na zatrudnienie”

Odbierz kierunek na zatrudnienieJesteśmy w trakcie rekrutacji do projektu „Obierz kierunek na zatrudnienie”. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Planowane wyłączenia prądu

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.

Tegoroczne obchody upamiętniające 230.. Rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja rozpoczęły się o godz. 11.00 Mszą Świętą w kościele parafialnym pod wezwaniem WNMP w Kałuszynie, celebrowaną przez księdza Jerzego Skłuckiego.

Dzień Strażaka 2021

Z okazji "Dnia Strażaka"  wszystkim  Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Kałuszyn dziękujemy za strażacką służbę i składamy najlepsze życzenia.

Obchody rocznicy 3-go Maja

plakat 3- maja

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICH

FLAGA MAZOWSZA DOSTĘPNA DLA WSZYSTKICHFlaga Mazowsza już nie tylko na uroczystościach patriotycznych czy budynkach urzędowych. Od teraz jej wizerunek mogą wykorzystywać wszyscy mieszkańcy regionu. Może ona zagościć przed domem, w miejscu pracy i nauki czy zostać użyta w celach promocyjnych.

Zerowy PIT dla młodych

Planowane wyłaczenia

Kondolencje - Eugeniusz Kulesza

kondolencje dla Eugeniusza Kuleszy

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - Trwa kampania dopłat 2021

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. W tym dniu dla upamiętnienia  Ofiar Katynia, związanych z Kałuszynem zostały  złożone  kwiaty i zapalone  znicze   w Alei Dębów Katyńskich w Parku Miejskim i  pod Dębem Pamięci przy  Szkole Podstawowej w Kałuszynie.   

Zdjęcia

Życzenia dla pracowników Służby Zdrowia

Zaproszenie na wideokonferencję w sprawie form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej

14 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się wideokonferencja z udziałem Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego - Starosty Mińskiego, Pana Witolda Kikolskiego - Wicestarosty oraz Pani Anny Laskowskiej - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Mińsku Mazowieckim dotycząca form wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Dodatkowe informacje