Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

SP ZOZ w Kałuszynie - POZ zatrudni Rejestratorkę Medyczną

SP ZOZ w Kałuszynie - POZ zatrudni Rejestratorkę Medyczną

bezpłatna mammografia w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w marcu 2021

Obowiązek odśnieżania

 W związku z prognozami o intensywnych opadach śniegu w najbliższym czasie oraz rekomendacją Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, przypomina się właścicielom, zarządcom nieruchomości, administratorom o obowiązku regularnego odśnieżania dachów, usuwania sopli i nawisów śniegu z budynków wielkopowierzchniowych, m.in.: hipermarketów, hal targowych, sportowych i magazynów, a także o odśnieżaniu chodników.

Stolica Kultury Mazowsza

Pomoc psychologa

W związku z przedłużającym się okresem pandemii na terenie Gminy uruchomiono bezpłatne zdalne konsultacje psychologiczne. Osoby potrzebujące wsparcia,  mają możliwość skorzystania z indywidualnej terapii z psychologiem.

Zapisy na konsultacje odbywają się za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Kałuszynie pod numerem telefonu: 13 433 47 28

Zbiórka krwi OPS Stanisławów

harmonogram szczepień psów przeciw wściekliźnie w 2021r.

Podziękowania WOŚP 2021

Sztab WOŚP w Kałuszynie dziękuje wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy wsparli Orkiestrę wrzucając naszym wolotariuszom pieniądze do puszek, robiąc zakupy w kawiarence, na stoisku rękodzielniczym, podczas loterii i sprzedaży gadżetów orkiestrowych oraz darów. Bez Was nic by się nie udało.

A ... udało się!!!

Możemy pochwalić się, że łącznie zebraliśmy 41745,93 zł
Jak co roku - można na Was liczyć. DZIĘKUJEMY!!!!

100-Latka w Gminie Kałuszyn

Dnia 29 stycznia br. swoje setne urodziny obchodziła  Pani Zofia  Golik  zamieszkała w Sinołęce.
Dostojna Jubilatka, z tej okazji, otrzymała od Burmistrza Kałuszyna i Samorządu Gminy kwiaty i gratulacje oraz gorące życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości, szacunku rodziny i przyjaciół oraz jeszcze długich lat życia.

Nie dla podziału Mazowsza

nie dla podziału mazowszaW nawiązaniu do trwającej dyskusji, dotyczącej planów podziału Województwa Mazowieckiego, przedstawiamy stanowisko Burmistrza Kałuszyna i Rady Miejskiej w Kałuszynie w przedmiotowej sprawie.

Oświadczenie Nr 1/2020 Rady Miejskiej w Kałuszynie z dnia 30 września 2020r. w sprawie zachowania integralności Województwa Mazowieckiego

ZIMOWE UTRZYMANIE CHODNIKÓW

Obowiązek zimowego utrzymania chodników położonych wzdłuż nieruchomości spoczywa na właścicielach tych nieruchomości

UWAGA ROLNICY ZBLIŻA SIĘ TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO

W okresie od 01.02.2021r. do 01.03.2021r. należy składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, wykorzystywanego do produkcji rolnej.

29 finał WOŚP w Kałuszynie

Przypominamy, że w tym roku gramy tylko w Szkole Podstawowej. Zapraszamy, zapewniamy i przypominamy, że wszystko odbywa się zgodnie z aktualnymi przepisami i wytycznymi przeciwepidemicznymi. Każda z osób przychodzących do nas przestrzega zasad bezpieczeństwa: zakrycie nosa i ust, dystans społeczny, korzystanie ze środków dezynfekcyjnych.

Planowane wyłączenia

Dodatkowe informacje