Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa składamy wszystkim sołtysom z terenu Gminy Kałuszyn serdeczne życzenia. To Wy jesteście pierwszymi osobami, do których przychodzą mieszkańcy z wszelkimi problemami.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

kwiaty i życzenia

Harmonogram szczepień psów przeciw wściekliźnie w 2021

Dezynfekcja przestrzeni publicznej

stop covid19Szanowni mieszkańcy, w związku z panującą sytuacja epidemiologiczną Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kałuszynie rozpoczyna dezynfekcje przestrzeni publicznej miasta w celu przeciwdziałania Covid-19.

Informacja z Gminnych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2021

wyklęciGminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w tym roku odbyły się z dostosowaniem do zasad i ograniczeń związanych z trwającym na terenie kraju stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

e-budownictwo

plakat

https://www.gunb.gov.pl

II Mazowiecki Festiwal Piosenki Znanej i Nieznanej

OFERTA SŁUŻBY WOJSKOWEJ

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mińsku Mazowieckim przedstawia bogatą ofertę różnych form służby w Wojsku Polskim. Oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców z administrowanego terenu /powiat miński i węgrowski/. Przedstawione informacje są ważne dla potencjalnych chętnych zwłaszcza teraz w czasie panującej pandemii COVID – 19.

Planowane wyłączenia_20210226

Stypendia dla najlepszych uczniów

W wykonaniu  uchwały Rady Miejskiej w Kałuszynie z dnia 28 grudnia 2017 roku w sprawie zasad udzielania stypendiów dla uczniów, jak co roku, przyznane zostały  stypendia Burmistrza Kałuszyna uczniom klas IV - VIII Szkoły Podstawowej w Kałuszynie, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2020/2021 najwyższą średnią ocen i wzorową ocenę z zachowania.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

plakat Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos

W czasie pandemii ważna jest współpraca różnych środowisk, które na co dzień pracują i funkcjonują na jednym terenie. Razem łatwiej jest zadbać o edukację online, monitoring stanu drzew w gminie czy dobry projekt do budżetu obywatelskiego. Wszystkich gotowych do takiego zaangażowania wspiera program Fundacji Batorego – akcja Masz Głos, który właśnie rusza z nową edycją.

Twój e-PIT

Twój e-PIT 2020 - Prezentacja

Powiat Miński „Stolicą Kultury Mazowsza” w 2021 r.

Z radością informujemy, że Powiat Miński otrzymał zaszczytny tytuł „Stolica Kultury Mazowsza” w 2021 r. Gmina Kałuszyn ma zaszczyt być współgospodarzem tego projektu.

Dodatkowe informacje