Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Świetlica w Milewie

Świetlica w Milewie_1W dniu 22 stycznia 2022 r. odbyło się przekazanie do użytkowania  świetlicy w Milewie po rozbudowie i gruntownej  modernizacji budynku.

Czytaj więcej...

Komunikat Burmistrza Kałuszyna w związku z nasilającą się falą wirusa SARS-COV-2

Szanowni Państwo

W związku z nasilającą się falą wirusa SARS-COV-2 od dnia 10 listopada 2021 ogranicza się załatwianie interesantów Urzędu Miejskiego w Kałuszynie poprzez wizyty bezpośrednie wyłącza się.

Interesanci mogą zgłaszać sięwyłącznie w sprawach nie cierpiących zwłoki.

Czytaj więcej...

Upamiętnienie 159. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego

Upamiętnienie 159. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego_1W przededniu 159. Rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego Kałuszyn  uczcił bohaterstwo uczestników tego  zrywu  narodowo-wyzwoleńczego przeciwko rosyjskiemu zaborcy.

Czytaj więcej...

Dodatek osłonowy

dodatek osłonowyDodatek osłonowy to nowe świadczenie socjalne realizowane w 2022 r. Ma on stanowić wsparcie dla najbardziej potrzebujących obywateli i wskazanym w ustawie cudzoziemcom, w pokryciu części kosztów energii.

Czytaj więcej...

Ważna informacja dla organizacji pozarządowych ubiegających się o dotacje na realizację zadań publicznych z budżetu Powiatu Mińskiego

Bezpłatne szkolenie dla organizacji pozarządowych z obsługi systemu Witkac.pl

Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim informuje, że w 2022 r. zostanie wprowadzony elektroniczny generator WITKAC do: pisania ofert, prowadzenia procedury konkursów, małych grantów i sprawozdań.

Czytaj więcej...

XXX Finał WOŚP - Nie może nas tam zabraknąć!

30 finał WOŚP30 stycznia 2022r. po raz 30. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło to "Przejrzyj na oczy". Zbieramy pieniądze dla okulistyki dziecięcej - diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci stawiamy w tym roku na pierwszym planie.

czytaj więcej....

I N F O R M A C J A

Informuje się, w dniach od 17 stycznia do 24 stycznia 2022 roku Punkt konsultacyjno-informacyjny w sprawie realizacji Programu Czyste Powietrze obsługiwany jest telefonicznie.

 

Nr telefonu 692913877.

Ankieta skierowana do rolników

Zapraszamy do wypełnienia ankiety skierowanej do polskich rolników pt. „Badanie opinii rolników- zagadnienia melioracyjne”.

Ankieta jest dostępna pod linkiem: https://forms.gle/vejj2wCt71Dp6hVEA

Szczepienie zwierząt przeciwko wściekliźnie

wscieklizna2022_1W związku z wykryciem kolejnych przypadków wścieklizny w 2021 r., na obszarze zagrożonym wścieklizną w województwie mazowieckim został wprowadzony obowiązek szczepień kotów przeciwko wściekliźnie,

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje