Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Gazyfikacja nowy punkt informacyjny

Zmiana lokalizacji punktu informacyjnego
Od 17 lipca 2017 roku zapraszamy do nowego Punktu Informacyjnego Blue Gaz Sp. z o.o., który znajduje się przy ul. Licealnej 5 w Mrozach i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30.


Z poważaniem

Rafał Kulik
Konsultant techniczny LNG
tel. 608 565 946, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Gazyfikacja - nowy punkt informacyjny w Mrozach

Informujemy, iż dla mieszkańców gmin Kałuszyn, Cegłów oraz Mrozy spółka Blue Gaz uruchomiła nowy punkt informacyjny w Mrozach przy ul. Licealnej 5, który będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Dyżurujący w nim specjalista firmy Blue Gaz służy informacją i radą w zakresie zalet płynących z ogrzewania gazem ziemnym, kosztów oraz warunków współpracy. W punkcie informacyjnym można również podpisywać umowy przyłączeniowe.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących gazyfikacji serdecznie zapraszamy do odwiedzania nowego punktu informacyjnego w Mrozach oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego z Konsultantem Technicznym LNG firmy Blue Gaz Rafałem Kulikiem (tel. 608 565 946, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Bardzo dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy zdecydowali się przystąpić do projektu gazyfikacji i podpisali stosowne umowy ze spółką Blue Gaz.

 

Dodatkowe informacje