Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Komunikat Nr 2/2020 Burmistrza Kałuszyna

Szanowni Państwo

 

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemi spowodowanym koronawirusem załatwianie interesantów w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie poprzez wizyty bezpośrednie wyłącza się. 

Interesanci mogą zgłaszać się – wyłącznie w sprawach niecierpiących zwłoki.

INFORMACJA DLA OSÓB WYMAGAJĄCYCH WSPARCIA

W celu zapewnienia pomocy osobom wymagającym wsparcia w związku z przeciwdziałaniem COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2, w szczególności osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym informujemy, że pod numerem telefonu Ośrodka Pomocy Społecznej w Kałuszynie  537 519 078 (również poza ustalonymi godzinami pracy ośrodka) można zgłaszać potrzeby szczególnie w zakresie organizacji zakupów produktów żywnościowych, leków czy też wsparcia psychologicznego (porady psychologiczne) w szczególności dla osób objętych kwarantanną domową.

Zmiana czasu pracy w Urzędzie

 

Informuje się, że w związku z panującą epidemią

 

od 18 marca 2020r. do odwołania.

 

Urząd Miejski będzie pracował

 

w godz. od 7.30 - 14.oo.

 

Komunikat Burmistrza Kałuszyna

 

Szanowni Państwo

W związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym koronawirusem załatwianie interesantów w Urzędzie Miejskim w Kałuszynie poprzez wizyty bezpośrednie ogranicza się do minimum – tylko w sprawach niecierpiących zwłoki.

Dzieci uczą rodziców w domu

Ogólnopolska akcja edukacyjna "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.  W każdą środę i każdy piątek na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo.

E-usługa zamiast wizyty w urzędzie skarbowym

W związku z czasowym ograniczeniem dostępu do urzędów skarbowych w województwie mazowieckim, spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, zachęcam do korzystania z elektronicznych form rozliczeń.
Ograniczenie dostępu potrwa od 13 do 27 marca br.

KOMUNIKAT NR 2

W związku z koniecznością wzmocnienia ochrony przed koronawirusem (COVID -19), w trosce o najwyższe bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników, wprowadzam następujące zmiany w zakresie obsługi interesantów:

Dyżur leśniczego

Ze względu na stan zagrożenia epidemcznego z dniem 16.03.2020 roku wstrzymuje się do odwołania przyjmowanie interesantów w gminie Kałuszyn.

Kontakt ze specjalistą lasów niepaństwowych drogą mailową adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 691 029 177

Za utrudnienia przepraszamy ale robimy to w trosce o dobro Nas wszystkich


Zmiana funkcionowania targowicy miejskiej

W związku z zagrożeniem koronawirusem, Targowisko Miejskie przy ul. Martyrologii (zbożowe) zamknięte od 31 marca 2020r. do odwołania.


Na Targowisku Miejskim przy ul. Chopina handel ograniczony do artykułów spożywczych i środków czystości.


O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

KWALIFIKACJA WOJSKOWA 2020 ROKU.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Ministra Obrony Narodowej z dnia 12 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2020 roku, kwalifikacja w roku 2020 została zakończona 13 marca br.

Osoby, które otrzymały WEZWANIA  BURMISTRZA  KAŁUSZYNA  do stawienia się do KWALIFIKACJI  WOJSKOWEJ w okresie od 16 marca br. do 30 kwietnia br.  NIE  MAJĄ  już tego obowiązku. WEZWANIA  TE  TRACĄ  WAŻNOŚĆ.

 

Dodatkowe informacje