Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Projekt ZUS

Jak co roku serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do realizacji projektów edukacyjnych ZUS:

  • „Projekt z ZUS” dla uczniów klasy 7 i 8 szkoły podstawowej,
  • „Lekcje z ZUS” dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Czytaj więcej...

Wesprzyj naszą gminę i spisz gospodarstwo rolne!

Rolnicy z naszej gminy/naszego miasta*, liczymy na Was! Jeśli wszyscy weźmiecie udział w Powszechnym Spisie Rolnym, to mamy ogromną szansę na atrakcyjne nagrody dla naszych przedszkoli i szkół!

Czytaj więcej...

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

 

bezpieczenstwo danychPowszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

Czytaj więcej...

Obchody 81 rocznicy bitwy pod Kałuszynem 12 września 2020

 W dniu 12 września w Kałuszynie odbyła się uroczystość 81. rocznicy jednej z najkrwawszych bitew kampanii wrześniowej – Bitwy pod Kałuszynem, która mimo znacznych strat była zwycięska.

Czytaj więcej...

Halo! Jestem rolnikiem i chciałbym się spisać

 

spis przez telefonSpis przez telefon to rozwiązanie stworzone z myślą o rolnikach, którzy nie posiadają komputera i dostępu do Internetu.

Czytaj więcej...

INWENTARYZACJA INDYWIDUALNYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA TERENIE GMINY KAŁUSZYN

Burmistrz Kałuszyna informuje, że w związku z przystąpieniem do realizacji działań w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcie Ochrony Powietrza Mazowsze 2020”,

Czytaj więcej...

Dożynki w Kałuszynie

Dożynki to uroczystość o wieloletniej tradycji, to czas radości i podziękowań za plony oraz okazja do wyrażenia szacunku dla ciężkiej pracy rolników.

Czytaj więcej...

Otrzymanie sztandaru przez Związek Piłsudczyków Ziemi Kałuszyńskiej.

20 sierpnia 2020 r. odbyła się VI Pielgrzymka Piłsudczyków na Jasną Górę. W Auli Jana Pawła II kałuszyński oddział na uroczystej ceremonii otrzymał Sztandar Związkowy.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje