Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Przebudowa drogi gminnej w Kałuszynie ul. Wyzwolenia

 

W dniu 30 października 2020 roku propokołem odbioru prac zakończona została realizacja zadania pn. "Przebudowa drogi gminnej w Kałuszynie ul. Wyzwolenia".

Czytaj więcej...

Termin płatności podatków i opłat dla osób fizycznych

Dnia 15 listopada 2020 roku mija termin zapłaty IV raty podatków  i opłat. W związku z trwającą w kraju sytuacją epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19 w przypadku trudności w dokonaniu wpłaty u sołtysa lub inkasenta /miasto Kałuszyn/ zaleca się dokonywanie wpłat podatków i opłat przelewem na następujące konta bankowe.

Czytaj więcej...

Szczepienia psów 2020

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju szczepienia psów przeciw wściekliźnie przewidziane w 2020 r. zostają przesunięte na marzec 2021 r.

Szczepienia zostaną przeprowadzone w pierwszym dogodnym i możliwym terminie, o czym zostaną Państwo poinformowani.

Nabór wniosków o przyznanie pomocy posiadaczowi chryzantem

 Nabór wniosków o przyznanie pomocy posiadaczowi chryzantem w pełnej fazie dojrzałości przeznaczonych do sprzedaży będącemu mikroprzedsiębiorstwem, małym albo średnim przedsiębiorstwem, któremu zagraża utrata płynności finansowej w związku z ograniczeniami na rynku spowodowanymi epidemią COVID-1.

Czytaj więcej...

Działki Karczunek

Gmina Kałuszyn oferuje sprzedaż działek na terenie wodnego kompleksu rekreacyjnego Karczunek.
kontakt tel. 257576618 w.15
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-puap: /g1l9h0r9dv/skrytka

Czytaj więcej...

E-wizyta w ZUS

 

Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oferuje interesantom nową usługę e-wizyta

Czytaj więcej...

Tężnia Solna w Parku Krajobrazowym w Rudce.

Oddaj głos na projekt „Tężnia Solna w Parku Krajobrazowym w Rudce”.
Aby zagłosować należy wejść na stronę https://bom.mazovia.pl i dalej postępować według podanych wskazówek. Projekt mieści się w puli PODREGIONALNEJ pod numerem 214. Tężnia Solna w Parku Krajobrazowym w Rudce.

Kampania Bezpieczny Senior

coronavirusSytuacja epidemiczna w kraju jest trudna, liczba diagnozowanych przypadków zakażeń koronawirusem rośnie, cała Polska znajduje się obecnie w żółtej strefie.

Czytaj więcej...

Zawiadomienie o zgromadzeniu

Urząd Miejski w Kałuszynie informuje, że Pan Marek Boruc Przewodniczący MRW NSZZ RI Solidarność złożył do tutejszego Urzędu zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia, organizowanym przez Mazowiecką Radę Wojewódzką NSZZ RI Solidarność. Celem zgromadzenia jest protest przeciwko uchwaleniu ustawy tzw. piątki dla zwierząt.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje