Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Harper Hygienics bezpłatnie udostępnił pracowniczy autobus uczniom z gminy Kałuszyn

Problemy z transportem uczniów szkół z gminy Kałuszyn zaczęły się już rok temu. Na pierwszy ogień poszedł dojazd do Mińska Mazowieckiego, a teraz, dokładnie 1 października, doszły kłopoty z dojazdem do szkół średnich w Siedlcach, bo PKS Siedlce zawiesił poranny kurs z Kałuszyna do Siedlec.

Czytaj więcej...

Spotkanie organizacyjne - protest

W dniu 3 października 2019 r. (czwartek) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Kałuszynie odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie protestu dotyczącego zamontowania w mieście Kałuszynie sygnalizacji świetlnej przewidzianego na 4 października 2019 r.
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Protest Obywatelski

Szanowni Mieszkańcy, w związku z brakiem jakiejkolwiek reakcji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zarządcy drogi krajowej A2 na wnioski Samorządu Miasta i Gminy Kałuszyn w sprawie zamontowania w mieście Kałuszynie sygnalizacji świetlnej, zmuszeni jesteśmy do uruchomienia protestu obywatelskiego polegającego na zorganizowanym blokowaniu przez mieszkańców naszego miasta i gminy drogi krajowej- ul. Warszawskiej.

Czytaj więcej...

O G Ł O S Z E N I E

Urząd Miejski w Kałuszynie zatrudni pracownika do sprzątania targowisk.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert osobiście w sekretariacie do dnia

1 października  br. lub wysłanie CV na adres e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba do kontaktu: Teresa Deretkiewicz: (25) 7576618 w.19

Jubileusz dziewięćdziesięciolecia oraz przekazania samochodu pożarniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsach

21 września  br  druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąsach wraz  mieszkańcami świętowali jubileusz 90 lecia powstania straży oraz  przekazania samochodu pożarniczego.

Czytaj więcej...

Modernizacja stadiony na ul. 1-go Maja

W połowie września Gmina Kałuszyn zakończyła prace inwestycyjne na Stadionie  Miejskim w Kałuszynie przy ul. 1-go Maja 53 w Kałuszynie, z którego na co dzień korzysta klub sportowy „Victoria”.

Czytaj więcej...

Siłownia plenerowa i plac zabaw przy Szkole Podstawowej w Chrościcach już wkrótce z nowym sprzętem dzięki wsparciu PSE

Od listopada mieszkańcy Chrościc będą mogli skorzystać ze zmodernizowanej siłowni zewnętrznej oraz placu zabaw położonych przy miejscowej Szkole Podstawowej.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje