Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Informacja w sprawie suszy

W związku z ogłoszoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi pomocą dla producentów rolnych, w których gospodarstwach rolnych wystąpiły szkody spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy uprzejmie informuję, iż termin składania wniosków o udzielenie pomocy do właściwego biura powiatowego ARiMR został przedłużony do 15 listopada 2019r.

Czytaj więcej...

Obchody Dnia Seniora

Corocznym zwyczajem członkowie Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Kałuszynie    spotkali się w niedzielne popołudnie 27 października 2019 r. w miejscowym Domu Kultury  by wspólnie świętować  „ Dzień  Seniora”. 

Czytaj więcej...

KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC

20.10.2019 w niedzielne popołudnie na poddaszu budynku Biblioteki Publicznej w Kałuszynie w klimatycznej atmosferze odbyło się niepowtarzalne wydarzenie: prezentacja książki KAŁUSZYN STUDIA Z DZIEJÓW MIASTA, PARAFII I OKOLIC.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Kałuszyna.

Pod koniec września na Zalewie Karczunek odbyły się zawody wędkarskie w kategorii OPEN, w których udział wzięło niemal 30 wędkarzy-amatorów.

Czytaj więcej...

Zarybianie - zakaz połowu ryb

ZAKAZ POŁOWU RYB NA ZALEWIE KARCZUNEK DO DNIA 15 LISTOPADA BR.

Czytaj więcej...

Przebudowa drogi w Mariance

W dniu 11 października została zakończona modernizacja drogi gminnej w m. Marianka polegająca na wykonaniu podbudowy zasadniczej z gruntu stabilizowanego cementem na istniejącej nawierzchni gruntowo-żwirowej na długości 800 mb i szerokości pasa jezdni 4,5 m.

Czytaj więcej...

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie nowych inwestycji

W dniach 1 - 2 października 2019r. Burmistrz Kałuszyna podpisał umowy na wykonanie następujących inwestycji:

Czytaj więcej...

Pracownia lingwistyczna w Szkole Podstawowej w Kałuszynie

Pod koniec sierpnia bieżącego roku oddana została do użytku pracownia lingwistyczna do nauki języka angielskiego wraz z oprogramowaniem spełniającym wytyczne podstawy nauczania, która znajduje się w Szkole Podstawowej w Kałuszynie.

Czytaj więcej...

Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn

    W dniu 15 października br. został podpisany protokół odbioru wykonania zadania pn: „Przebudowa drogi gminnej zapewniającej dojazd do gruntów rolnych wsi Sinołęka, gm. Kałuszyn”.

Czytaj więcej...

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe na spotkania informacyjne

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w spotkaniach informacyjnych, dotyczących aktualnie najważniejszych kwestii w zakresie współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej 2019

14 października   to Dzień  Edukacji Narodowej  -   święto   nauczycieli  i  wszystkich pracowników oświaty.  

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje