Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Dzień Seniora 2020

kwiaty        Corocznym zwyczajem w Naszej Gminie było spotkanie   w miejscowym Domu Kultury  by wspólnie świętować  „ Dzień  Seniora”. Spotkaniom tym towarzyszyły  m. in.   życzenia,  występy artystyczne, w scenariuszu obowiązkowo musiał być występ w wykonaniu samych Seniorów. W tym roku ze względu na trudny okres pandemii nie możemy się spotkać.

Drodzy Seniorzy swoją działalnością potwierdzacie,   że ludzie w każdym wieku mogą być aktywni. Wasza działalność w  Międzypokoleniowym Zespole „RAZEM” przy Domu Kultury, w kole teatralnym „Złota Jesień” przy Kałuszyńskim Kole Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, w Klubie Senior+ świadczy o tym, że w każdym wieku można realizować swoje pasje.  Prezentowany przez Was repertuar podczas uroczystości gminnych, wydarzeń okazjonalnych, przeglądów o zasięgu regionalnym przywraca pamięci wiele zapomnianych lokalnych tradycji i obrzędów.

       Za to wszystko Wam, Szanowni Państwo dziękuję.

       Jednocześnie życzę samych radosnych chwil, wielu długich i pogodnych lat w zdrowiu  i spokoju  oraz    troski   najbliższych.

 

Burmistrz Kałuszyna

 

          /-/ Arkadiusz Czyżewski

 

Dodatkowe informacje