Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

OGŁOSZENIE ws. przyjmowania wniosków rolników o szacowanie strat powstałych przez deszcze nawalne

Burmistrz Gminy Kałuszyn informuje, iż w związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kałuszyn niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, jakim są deszcze nawalne w dniach 18-23 czerwca 2020 roku, istnieje możliwość składania wniosków o dokonanie szacowania szkód w uprawach rolnych.


Wzory wniosków dostępne są w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kałuszynie,
jak również na stronie internetowej gminy http://www.kaluszyn.pl
Wypełniony wniosek można wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zostawić w oznaczonym miejscu przy wejściu do budynku Urzędu.
Wypełnione wnioski należy składać w terminie do 10 lipca 2020 r.
 
Wymagane załączniki do wniosku:
1.    Wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok (lub kopia wniosku o dopłaty do ARiMR na rok 2019).
2.    Kopia zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) / księga stada / paszporty (lub wykaz zwierząt z ARiMR na dzień składania wniosku o oszacowanie strat).
 
We wniosku należy wypisać WSZYSTKIE działki zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 rok - powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2020 r.

wniosek

 

 

Dodatkowe informacje