Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

KOMUNIKAT NR 2

W związku z koniecznością wzmocnienia ochrony przed koronawirusem (COVID -19), w trosce o najwyższe bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników, wprowadzam następujące zmiany w zakresie obsługi interesantów:

Od dnia 17 marca 2020 roku Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowieckim oraz Referaty w Halinowie i Sulejówku będą zamknięte dla interesantów do odwołania. Dokonane wcześniej rezerwacje wizyt zostają anulowane. Wszelkie sprawy będą załatwiane drogą pocztową lub za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej – ePUAP. Kontakt z urzędem będzie również możliwy drogą telefoniczną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dane kontaktowe:

  • Biuro Obsługi Interesanta Mińsk Mazowiecki, ul. Kościuszki 3 - 25 759-87-11, fax: 25 759-87-02, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Biuro Obsługi Interesanta Mińsk Mazowiecki, ul. Konstytucji 3-go Maja 16 - 25 756 40 50, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat Wydziału Komunikacji w Sulejówku, ul. Dworcowa 53 - 25 756-40-71, FAX 25 756-40-72, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat Wydziału Architektury i Budownictwa w Sulejówku ul. Dworcowa 53 - 25 756 40 88, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat Wydziału Architektury i Budownictwa w Halinowie ul. Spółdzielcza 1 - 22 760 45 70, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Kontakt do poszczególnych komórek merytorycznych dostępny jest na stronie internetowej powiatu, link: http://bip.powiatminski.pl/strona-228-wydzialy_stanowiska.html

Zamknięty dla interesantów będzie również Terenowy Punkt Paszportowy.
Uprzejmie proszę o wyrozumiałość. Za zaistniałe utrudnienia przepraszam.

 

Dodatkowe informacje